loader image

دوربین PTZ هوشمند SC32PT

کیفیت تصویر 1080P فول اچ دی، کروز پانوراما 355 درجه، مشاهده کاملتر و واضح تر

1080P Full HD با زاویه باز

پلت فرم دوار دوار، بدون نظارت بر زاویه مرده

طراحی پان شیب دو چرخشی از چرخش انعطاف پذیر 355 درجه افقی و 75 درجه عمودی پشتیبانی می کند؛ با زاویه وسیع 125 درجه، نظارت استریوسکوپی افقی، عمودی و دید کامل را انجام می دهد.

دید در شب مادون قرمز برای دیدن واضح تر در تاریکی ارتقا یافته است

پردازش مادون قرمز قدرتمندتر برای داشتن جلوه دید در شب واضح تر، می توانید هر جزئیاتی را که می خواهید در محیط های کم نور و کم نور به وضوح ببینید.

تشخیص حرکت دقیق، هیچ مشکلی را در خانه از دست ندهید

حرکت غیرعادی در خانه در اولین بار تشخیص داده می شود، دوربین به طور خودکار تصویر متحرک را می گیرد و ویدیو را در زمان واقعی در فضای ذخیره سازی ابری آپلود می کند. در همان زمان، هنگامی که یک اعلان هشدار در برنامه Zhijia 365 دریافت می کنید، در اولین بار از وضعیت خانه خود مطلع خواهید شد و می توانید بلافاصله آن را به صورت لحظه ای بررسی کنید.

مشاهده بلادرنگ از راه دور، کنترل دینامیک خانه با یک دست

همیشه به افراد مسن و کودکان توجه کنید

زمانی که سالمندان یا کودکان در خانه تنها هستند، می توانند از راه دور وضعیت بستگان خود را از طریق تلفن همراه بررسی کنند و در هر زمان و هر مکان اوضاع را در خانه کنترل کنند.

مراقبت از راه دور از حیوانات خانگی در خانه

حیوانات خانگی فضای زیادی برای فعالیت دارند و دوست دارند در گوشه و کنار پنهان شوند. دوربین هوشمند PTZ دارای زاویه فوق العاده گسترده است، می تواند به وضوح و سریع حیوانات خانگی را که در گوشه ها پنهان شده اند تشخیص دهد

اینترکام دو طرفه بی‌درنگ، مانند برقراری تماس تلفنی

میکروفون داخلی و بلندگوی تعبیه شده به صورت حرفه ای صدای شفاف را تضمین می کند. فقط دکمه اینترکام را فشار دهید و نگه دارید، می توانید با خانواده خود "رو در رو" ارتباط برقرار کنید. هیچ لحظه مهمی از خانواده خود را از دست ندهید.

اسکرول به بالا