loader image

Fibocom سری ماژول‌های FG132-NA RedCap را به سمت اتصال 5G IoT میان‌رده در Computex 2023 معرفی کرد.

Fibocom سری ماژول‌های FG132-NA RedCap 

Fibocom سری ماژول‌های FG132-NA RedCap

Fibocom، ارائه‌دهنده جهانی راه‌حل‌های بی‌سیم IoT (اینترنت اشیا) و ماژول‌های ارتباط بی‌سیم، راه‌اندازی جهانی سری جدید RedCap سری FG132-NA را در طول Computex 2023 اعلام کرد. مطابق با 3GPP Release 17 استاندارد، سری FG132-NA ویژگی‌های کلیدی 5G را هم در قابلیت اطمینان شبکه و هم در استفاده از طیف اتخاذ می‌کند، در حالی که به طور قابل توجهی عملکرد در بهره‌وری انرژی را بهبود می‌بخشد و تنوع سناریوهای اینترنت اشیا را گسترش می‌دهد.

5G در چند سال گذشته با سرعت بخشیدن به تحول دیجیتالی تولید، شبکه های خصوصی، آموزش آنلاین و موارد استفاده بیشتر با سرعت فوق العاده، تأخیر کم و قابلیت اطمینان بالا، به نقاط عطف قابل توجهی دست یافته است. اورویبو ایران با تکامل فناوری، 5G RedCap برای اتصال “نقاط” در اینترنت اشیاء تحت چشم انداز 5G معرفی می شود، که کدام یک از آنها سناریوهایی هستند که به تاخیر بسیار کم و قابلیت اطمینان بالا، اما پهنای باند کمتر و عمر باتری طولانی نیاز دارند. بنابراین، RedCap فناوری طراحی شده برای شبکه‌های هوشمند، پخش زنده، اتوماسیون صنعتی و پوشیدنی‌های هوشمند با عملکرد عالی در انتقال سرعت و بهره‌وری انرژی است که پتانسیل کامل 5G را در اینترنت اشیا آزاد می‌کند.

ماژول‌های سری Fibocom FG132-NA با استاندارد 3GPP Release 17 مطابقت دارند

شبکه‌های LTE Cat 4 سازگار هستند. از نظر معماری سخت‌افزاری، سری ماژول‌ها از طراحی آنتن 1T2R به همراه فاکتورهای شکل LCC+LGA و M.2 برای برآورده کردن انتظارات مشتریان در سناریوهای مختلف استفاده می‌کنند. اندازه فرم فاکتور LCC+LGA را می‌توان در 29*32 میلی‌متر اندازه‌گیری کرد که با ماژول‌های Fibocom LTE Cat 4 با پین سازگار است تا مشتریان به راحتی به 5G ارتقا دهند. اورویبو ایران در حالی که فرم فاکتور M.2 plug-and-play راه حلی جامع برای تبلت ها و دروازه های صنعتی با اندازه جمع و جور در 30*42 میلی متر ارائه می دهد. با استفاده از پیشرفت‌های کلیدی 5G، FG132-NA تا سرعت 220 مگابیت در ثانیه و سرعت لینک بالا 100 مگابیت در ثانیه، و همچنین برش 5G، شبکه 5G، تضمین عملکرد سرعت و قابلیت اطمینان شبکه در عملکرد روزانه کارخانه‌های تولید، IPC، شبکه‌های هوشمند را پشتیبانی می‌کند. و غیره.

جیسون ژو، مدیر کل MTC Product BU، فیبوکام، گفت: 5G RedCap برای استقرار 5G میان‌رده بسیار مهم است زیرا قابلیت‌های متعددی را از 5G سنتی تطبیق می‌دهد و در عین حال مصرف انرژی کمتر و نسبت هزینه را قابل دستیابی می‌کند. ما از راه‌اندازی ماژول RedCap سری FG132-NA در کامپیوتکس هیجان‌زده هستیم، راه‌حل بی‌سیم ایده‌آلی برای مشتریان برای گسترش اکوسیستم 5G و سوق دادن برنامه‌های IoT به سمت اتصال فوق‌العاده قابل اعتماد 5G با قیمت مقرون به صرفه. با افزایش مهاجرت از 4G به 5G، ما مشتاقانه منتظر هستیم اورویبو ایران تا با ماژول‌های Fibocom RedCap، پتانسیل کامل 5G را در بازارهای جهانی اینترنت اشیاء آزاد کنیم.

تولید انبوه FG132-NA از سال 2024 در دسترس خواهد بود، به Fibocom مراجعه کنید و با سری ماژول RedCap FG132-NA در غرفه #I1010 در سالن 1، طبقه 1 در Computex 2023 بیشتر آشنا شوید.

درباره فیبوکام

Fibocom ارائه‌دهنده جهانی ماژول‌ها و راه‌حل‌های ارتباط بی‌سیم و همچنین اولین ارائه‌دهنده ماژول ارتباط بی‌سیم است اورویبو ایران در بازار سهام چین A-shares فهرست شده است (کد سهام: 300638). فیبوکام با ادغام ماژول‌های ارتباط بی‌سیم، راه‌حل‌های اینترنت اشیا و خدمات ابری، راه‌حلی یک‌جا برای مشتریان صنعتی ارائه می‌کند. با بیش از دو دهه مشارکت در فناوری ارتباطات M2M و IoT و تخصص گسترده، ما می‌توانیم خدمات اتصال قابل اعتماد، راحت، ایمن و هوشمند را به هر صنعتی ارائه دهیم و زندگی هوشمند را با یک تجربه بی‌سیم عالی غنی کنیم. اورویبو ایران مجموعه محصولات Fibocom از ماژول‌های سلولی (5G/4G/3G/2G/LPWA)، ماژول‌های خودرویی، ماژول‌های هوش مصنوعی، ماژول‌های هوشمند اندروید، ماژول‌های GNSS و سرویس آنتن می‌باشد. هدف ما با هم تقویت تحول دیجیتال در صنایعی مانند ACPC (کامپیوتر همیشه متصل)، پهنای باند موبایل، خرده فروشی هوشمند، C-V2X، روباتیک، انرژی هوشمند، IIoT، شهرهای هوشمند، کشاورزی هوشمند، خانه هوشمند، پزشکی از راه دور و غیره است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا