loader image

زنگ هوشمند مونوکسید کربن

تشخیص حساس انحراف غلظت CO از محدوده طبیعی برای جلوگیری از مسمومیت با گاز

اگر دوست دارید حمام کنید، ممکن است کمی بیشتر در حمام بمانید، و این اشکالی ندارد. می‌توانید سرگرمی‌های کوچکی داشته باشید. زنگ هشدار CO هوشمند ما می‌تواند غلظت CO را با حساسیت تشخیص دهد. هنگامی که از محدوده طبیعی منحرف شد، چراغ قرمز فورا چشمک می‌زند و یک زنگ هشدار فوق‌العاده 85 دسی‌بل صادر می‌شود تا به شما یادآوری کند که به موقع حمام را ترک کنید و برای جلوگیری از مسمومیت با گاز تهویه کنید.

حتی اگر در خانه نباشد
همچنین قادر به دانستن تصادف در اولین بار

برنامه "خانه هوشمند 365" را باز کنید و وضعیت سالمندان و کودکان در خانه را در هر زمان و هر مکان بررسی کنید. در صورت بروز حادثه در اسرع وقت با پلیس تماس می گیرد یا پیام هشدار را به شما ارسال می کند تا شما می تواند به موقع آن را بشناسد و فوراً با آن مقابله کند تا از گسترش خطر و ایجاد بلایا جلوگیری کند.

انحراف حساسیت بسیار کوچک است، هیچ آلارم کاذب شما را نگران نمی کند

من دوست دارم در زمستان برای گرم کردن خانه زغال سنگ بسوزانم و ممکن است همیشه نگران باشم که اگر غلظت آن خیلی زیاد باشد، روی سلامتی من تأثیر بگذارد. دزدگیر هوشمند CO می تواند نگرانی شما را از بین ببرد.با ویژگی های پایداری بالا و رانش حساسیت کوچک می تواند غلظت بالا را به موقع تشخیص دهد و فوراً زنگ خطری را برای یادآوری شما ارسال کند.اما اگر غلظت در محدوده نرمال باشد، اشتباه نیست. زنگ هشدار ایجاد خواهد شد و به شما و خانواده این امکان را می‌دهد که در حال هجوم باشند.

اسکرول به بالا