loader image

خانه هوشمند ORVIBO

سفارشی سازی هوشمند انحصاری یک مرحله ای، خانه شما را راحت تر و زیباتر می کند

کنترل هوشمند فعال واقعی

باهوشتر

راه های مختلف تعامل

راحت تر

هوش مصنوعی واقعی کنترل هوشمند کل خانه

نصب آسان

پس از فروش هوشمند

OTA مادام العمر

باهوشتر

خانه هوشمند همه جانبه سفارشی سازی انحصاری یک مرحله ای

از سوئیچ فوق هوشمند کل خانه استفاده کنید تا خانه خود را خنک تر کنید

خداحافظ! دیوار کثیف

یک پنل فوق هوشمند همچنین یک هاب هوشمند است که عملکرد دستگاه های مختلف را یکپارچه می کند: دروازه هوشمند، سوئیچ هوشمند، پانل تهویه مطبوع، صدای پس زمینه پنل های موسیقی، بلندگوهای صوتی هوش مصنوعی و غیره می توانند جایگزین چندین آیتم هوشمند شوند. کارکرد آسان، تعامل عالی، واقعا هوشمندی و اتوماسیون خانه را درک کنید، یک تجربه زندگی جدید به خانه بیاورید.

تعامل شش بعدی چند وجهی، تمام خانواده می توانند از آن استفاده کنند

手势

近场便捷交互

手势

近场便捷交互

手势

近场便捷交互

手势

近场便捷交互

手势

近场便捷交互

手势

近场便捷交互

صدها محصول برای پاسخگویی به انتخاب های غنی خانه های هوشمند

ماتریس محصول ORVIBO "1+4+N (ورودی/سیستم + 4 نوع محصول اولیه سیستم زیست محیطی + N محصول زیست محیطی". صدها هوشمند با کیفیت بالا ایجاد کرد محصولات توانمند این می تواند فضاهای مختلف را پوشش دهد، صحنه های زندگی غنی را شکل دهد و نیازهای متنوع و با کیفیت بالای تجربه زندگی هوشمند کاربران را برآورده کند.

تعدادی کیس مسکونی شناخته شده با فناوری پیشرفته داخلی ایجاد کنید استقبال خوبی از سوی مصرف کنندگان شد

هتل دالی ایده آل ایالت ریزورت

سانتورینی شرقی - مکانی مقدس برای حضور ده ها میلیون نفر از افراد مشهور اینترنتی. این هتل با یک صحنه کاملاً هوشمند ساخته شده است و 52 اتاق افراد مشهور اینترنتی به طور استاندارد به MixPad مجهز شده اند.

خانه شخصی یک قهرمان المپیک

خانه شخصی یک قهرمان المپیک در پکن در سال 2008، در مجموع 10 میکس پد متصل به بیش از 100 دستگاه هوشمند در کل خانه

باغ آسمان نانتونگ

سانتورینی شرقی - مکانی مقدس برای حضور ده ها میلیون نفر از افراد مشهور اینترنتی. این هتل با یک صحنه کاملاً هوشمند ساخته شده است و 52 اتاق افراد مشهور اینترنتی به طور استاندارد به MixPad مجهز شده اند.

نصب و پشتیبانی فنی تیم طلا

فرآیند خدمات نصب استاندارد یکپارچه ملی می تواند پروژه های خدمات نصب کامل تری را در مدت زمان بسیار کوتاهی تکمیل کند. و پیش راه اندازی کامل و راهنمای کاربر برای کاربران.

7*24 ساعت عملیات و نگهداری پس از فروش بیش از 3000 مرکز خدمات در سراسر کشور، یک تیم خدماتی متشکل از 10000 نفر شما را از نگرانی نجات می دهد.

از دسامبر 2020، ORVIBO دارای بیش از 3000 مرکز خدمات در سراسر کشور با تیم خدماتی بیش از 10000 نفر است که بیش از 90 درصد از کشور را پوشش می دهد. در عین حال، 7*24 ساعت مشاوره پس از فروش را پشتیبانی می کند و استفاده ایمن کاربر را همراهی می کند.

اسکرول به بالا